به منظور آشنایی هر چه بیشتر مشتریان با تجهیزات و کالاها و برقراری امکان دمو و ارزیابی کیفی آنها ، این شرکت مبادرت به گردآوری محصولات و برندها در نمایشگاه دائمی و تخصصی تحت عنوان “شوروم تندیس” در قلب بازار صوت و تصویر ایران –خیابان جمهوری اسلامی – نموده است.

به جرأت میتوان گفت چنین شورومی برای تجهیزات صوت و تصویر حرفه ای در تهران بلکه در ایران بی نظیر است !

ما هرگز در پی آن نیستیم که کالایی را صرفاً از روی کاتالوگ به مشتری بفروشیم، کاربران و علاقمندان میتوانند قبل از تصمیم گیری به خرید هر محصول یا برند خاص، آن را در این نمایشگاه مشاهده و تست کنند و پس از اطمینان کامل از کارآیی، آن محصول مورد نظر را خریداری نمایند.

تجهیزات متنوعی همچون مانیتورهای صنعتی و ویدئو وال، ویدئو پروژکتورها، دوربین های حرفه ای تصویربرداری، پرده های نمایش، اسپیکرهای حرفه ای، سیستم های پیجینگ و اطلاع رسانی، تجهیزات سالن های کنفرانس، کابل های تخصصی صدا تصویر و شبکه، میکسرهای صوتی، میکسرهای تصویر و… از برندهای برتر و تراز اول جهانی مانند

Panasonic, JVC, Christie, GrandView, Bose, Bosch, Tasker, Allen&Heath, Roland, Vivaldi, …

در این شوروم  نصب و آماده نمایش میباشند.

پرسنل  تحصیلکرده، جوان و پیگیر مستقر در نمایشگاه، آماده مشاوره، بازدید، ارائه طرح و در نهایت نظارت بر اجرای صحیح پروژه ها و پشتیبانی آنها میباشند.

مقدم شما عزیزان و علاقمندان را جهت بازدید از شوروم تندیس گرامی میداریم (نشانی و تلفن نمایشگاه را در پایین صفحه مشاهده فرمائید).

با دنبال کردن صفحه اینستاگرام نیز می توانید از آخرین اخبار، محصولات، فروش های ویژه و ویدئوهای آموزشی بهره مند گردید.

برندهایی که با آنها کار میکنیم