درباره آوا پرتو پرداز

آوا پرتو پرداز ارائه دهنده ی محصولات حرفه ای پاناسونیک

شرکت آوا پرتو پرداز” در سال 1386 با هدف اجرای پروژه های صوت و تصویر حرفه ای  به ثبت رسید ، این شرکت از گروه شرکتهای  ” شرکت پیشگام سیمای ایده آل “  میباشد که خود در حدود 30 سال و با شبکه گسترده نمایندگان در سراسر ایران ، به ارائه خدمات و گارانتی محصولات صوت و تصویر پاناسونیک در ایران مشغول میباشند .

به دلیل افزایش تقاضا برای محصولات حرفه ای پاناسونیک ، مدیران شرکت پیشگام (PSI Group) تصمیم به راه اندازی شرکت مستقلی جهت فروش محصولات و اجرای پروژه ها گرفته و “شرکت آوا پرتو پرداز” را ایجاد نمودند . مهم ترین زمینه های فعالیت این شرکت فروش دستگاههای ویدئو پروژکتور ، میکروفن های کنفرانس ، تجهیزات صوتی ، تجهیز سالنهای آمفی تئاتر و کنفرانس میباشد.

کارشناسان فنی مجرب و پرسنل حرفه ای فروش در شرکت آوا پرتو (APP Group) موفق شده اند دهها پروژه در بخش دولتی و خصوصی کشور اجرا نموده و رضایت خاطر کارفرمایان را تامین نمایند.

برخورداری از منابع خوب و معتبر جهت خرید کالا این اطمینان را به مشتریان میدهد تا همواره کالاهایی با برندهای معتبر  و کیفیت مرغوب را با قیمتهای موجهی خریداری نمایند و همچنین مشاوره های فنی تیم اجرایی شرکت که از شروع یک پروژه همیشه در کنار کارفرما حضور دارند و در نهایت مرکز خدمات مجهز و پاسخگو باعث دلگرمی بیشتر مشتریان خواهد بود.